alukola-levne.cz

Registrací u nás získáte větší komfort při opakovaném nákupu, budou se Vám načítat všechny nákupy a je možné, že za ně dostanete slevy, bonusy, nebo nějaké pěkné dárky.

Tučně: jsou označeny povinné položky, bez jejichž vyplnění nelze registraci odeslat.

informace o Vás

Oslovení
Provozovatel internetového obchodu alukola-levne.cz se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou dle zákona přísně zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a Vámi. Zpracování a nakládání s osobními údaji probíhá v souladu s platnými právními předpisy.

Dodací adresa

firemní údaje

Zadáte-li firemní údaje, bude název firmy doplněn do dodací i fakturační adresy.

Fakturační adresa

Kontakty na Vás

Na e-mail Vám zašleme kopii každé objednávky

Na mobil Vám budeme volat, abychom urychlili vyřízení Vaší objednávky, pokud bude potřeba v objednávce něco upřesnit, pro sdělení přesného termínu dodání, řidič se s V ámi bude chtít domluvit, kdy budete doma pro předání zboží, atp.

Novinky na Váš email

Přeji si dostávat novinky emailem

Po odeslání Vaší registrace Vám bude odeslán mail na Vámi zadanou mailovou adresu. V mailu bude uveden odkaz, na který kliknete a vyberete si tím u nás své přihlašovací jméno a heslo.
Teprve pak bude Vaše registrace úplná a platná (Tento postup vyžaduje zákon o ochraně osobních údajů).


Opište kód z obrázku:

Po odeslání Vaší registrace budou Vám bude odeslán mail na Vámi zadanou mailovou adresu. V mailu bude uveden odkaz, na který kliknete a vyberete si tím u nás své přihlašovací jméno a heslo.
Teprve pak bude Vaše registrace úplná a platná (Tento postup vyžaduje zákon o ochraně osobních údajů).

INFORMACE