Pneuservis Praha 5

Nejenže prodáváme alu kola, ocelová kola a pneumatiky, ale nedílnou součástí naší nabídky jsou i služby autoservisu a pneuservisu v Plzeňské ulici v Praze 5 - Motole.

Velmi úzce spolupracujeme s autoservisem PNEUCENTRUM MOTOL, kde můžete využít osobního odběru objednaných kol a zároveň i zvýhodněného pneuservisu. Pokud od nás koupíte alu kola, ocelové disky nebo pneumatiky a zvolíte si osobní odběr v PNEUCETNTRU MOTOL v Praze 5,  máte možnost využít zvýhodněného pneuservisu, který je již od 150Kč za jedno kolo. Tato cena obsahuje kompletní pneuservis, tedy obutí, vyvážení a nasazení kol na auto. V ceně jsou zahrnuty i ventilky (ne TPMS) a lepené nebo v případě ocelových disků naklepávací závaží.
Po dobu servisu si můžete dát kávu a zdarma se připojit k internetu.

PNEUCENTRUM MOTOL nabízí i další služby, které je možné využít. Jedná se především o sezónní uskladnění pneu nebo mytí kol v profesionální myčce. Je zde k dispozici i diagnostika a montáž senzorů TPMS (měření tlaku v pneumatikách)

Kromě kompletních služeb pneuservisu pro osobní a dodávková vozidla nabízí PNEUCETRUM MOTOL i služby autoservisu a rychloservisu.

Mezi nejčastější služby, kterých můžete využít patří:

LASEROVÁ GEOMETRIE KOL - měření a seřízení geometrie

KLIMASERVIS - kontrola, opravy, čištění a plnění klimatizace

OLEJSERVIS - výměna olejů a všech filtrů (olejový, palivový, vzduchový, kabinový..)

OPRAVY BRZD - servis a opravy brzd u všech vozidel

OPRAVY PODVOZKU - servis a opravy podvozkového ústrojí (čepy, tluiče, ložiska, poloosy apod)

DEKARBONIZACE MOTORŮ - čištění a dekarbonizace motorů snižuje spotřebu, zvyšuje výkon a životnost motoru

AUTOSERVIS - PNEUCENTRUM MOTOL nabízí další služby jako opravy motorů, rozvody, autoelektrika, výměny autoskel, stěračů, baterií a další.

Vše o službách autoservisu PNEUCENTRUM MOTOL se dozvíte na webových stránkách www.pneucentrum-motol.cz 

INFORMACE
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku